قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس
خانه / دسته‌بندی نشده / یک ویرایشگر قدرتمند فایل‌های PDF + دانلود

یک ویرایشگر قدرتمند فایل‌های PDF + دانلود

پی دی اف فرمتی رایج برای کتاب های الکترونیک است، این فرمت به عنوان راه حلی آسان برای نمایش پرونده های متنی مشابه متون چاپ شده به کار می رود، یعنی امکان ویرایش در این گونه فایل ها وجود ندارد. PDF مخفف شده سر واژگان Portable Document Format یعنی سند قابل حمل می باشد، به همین جهت است که امروزه بیشتر دانشجویان برای ارائه مقالات و مهندسان برای ارائه مستندات خود از این فرمت محبوب استفاده می کنند.

همانطور که گفتیم امکان ویرایش در فایل های پی دی اف وجود ندارد اما نرم افزار PDF Annotator به شما امکان حاشیه نویسی را بر روی اینگونه فایل ها میسر می سازد، یعنی شما می توانید به راحتی بر روی صفحات، توضیحات مورد نظر خود را یادداشت کنید و آن را با همین فرمت ذخیره کنید. البته کار این نرم افزار به همین جا ختم نمی شود، امکان چاپ و افزودن فایل به صورت ضمیمه به ایمیل شما، اضافه کردن نت، حاشیه، اضافه کردن تصویر، تصحیح اوراق امتحانی بر روی کامپیوتر، لپ تاپ، افزودن علامت های مختلف از دیگر امکانات این نرم افزار است

  1- ابتدا نرم افزار را نصب و اجرا نکنید.  2- محتویات پوشه Cracked File را در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل های قبلی کنید.

درباره ی mehdi95

مطلب پیشنهادی

با این برنامه از شر هرزنامه‌ها و ایمیل‌های تبلیغاتی راحت شوید + دانلود

با این برنامه از شر هرزنامه‌ها و ایمیل‌های تبلیغاتی راحت شوید امروزه داشتن حداقل یک …

ارائه شده توسط: فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال و الکترونیک پاساک